Мобільні бригади допомагають постраждалим від насильства у Києві і області – контакти

Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надають безоплатну допомогу постраждалим від насильства у Києві і області. Унікальність послуг бригад полягає в мобільності – фахівці мають можливість виїжджати на виклики та надавати допомогу на місці.

Як повідомляється, команда швидко й ефективно реагує на запит постраждалої особи, що дає можливість вчасно виявити випадок насильства, надати соціально-психологічну допомогу тим, хто її потребує, і скерувати до інших служб за необхідності.

До складу мобільних бригад входять психолог, соціальний  працівник та водій з автомобілем.

Фахівці мобільних бригад надають таку допомогу:

  • оперативно відреагують на повідомлення про випадки насильства і виїдуть на місце події за необхідності;
  • нададуть безоплатну психологічну підтримку;
  • розкажуть постраждалим їх права і можливості, проінформують про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства;
  • повідомлять про наявні спеціалізовані сервіси (притулки, кризові кімнати, денні центри) та, за потреби, перенаправлять туди постраждалих.

Для виклику мобільної бригади телефонуйте за зазначеними у таблиці номерами телефонів.

Загалом в Україні діє 109 мобільних бригад у 22 областях.

Мобільні бригади працюють за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, у координації з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України. Послуги мобільних бригад надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США (Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).

Джерело