Минулої ночі посилилися артобстріли рашистів по Харкову, але ворожа авіація втратила активність | Криминал

21.03.2022 12:30

У ніч проти 21 березня в Харківській області російські окупаційні війська збільшили кількість обстрілів порівняно з попередніми днями, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов. Про це пише Інтерфакс-Україна

«Цієї ночі російські окупаційні війська активізувалися і завдали 58 артилерійських, мінометних ударів та ударів із реактивної системи залпового вогню. Але наші військові утримують оборону! Як і в попередні дні, завдяки ЗСУ, ворожа авіація по Харкову втратила активність», — написав Синєгубов.

Він подякував рятувальникам, які продовжують розбирати завали та ліквідувати боєприпаси, що не розірвалися, і закликав місцевих жителів не намагатися знешкодити боєприпаси самостійно.

«Учора мінери ДСНС знешкодили авіаційну бомбу ФАБ-500. Просимо мешканців у жодному разі не намагатися знешкодити такі боєприпаси самостійно. Якщо помітили вибухонебезпечний предмет — одразу повідомляти рятувальникам», — написав Синєгубов.

Він також повідомив, що триває робота над поверненням шістьох осіб (п’ятьох водіїв та одного медичного працівника) з колони, яка 20 березня мала привезти гуманітарну допомогу для мешканців Вовчанська, але під час в’їзду на тимчасово непідконтрольній території зв’язок із ними обірвався.

«Наразі робимо все можливе, щоб дізнатися про всі обставини і повернути наших людей», — написав Синєгубов.

Источник