Метінвест Ахметова нарощує інвестування екологічної модернізації » — новости экономики Украины | Экономика

Нещодавній кліматичний самміт, який відбувся у м. Глазго, ставить все нові вимоги до національних урядів стосовно застосування інструментів державної політики щодо стимулювання пом’якшення негативних наслідків глобального потепління та екологізації промислового виробництва.

Значний рівень активності в частині фінансування проєктів екологічної модернізації проявляють підприємства, які входять до групи Метінвест Ріната Ахметова. Зокрема, комбінат «Запоріжсталь» за 10 років інвестував в екологічну модернізацію близько 16 млрд грн.

Серед ключових проєктів екологічної модернізації повна реконструкція газоочисних споруд аглофабрики, обладнання трьох з чотирьох доменних печей новими аспіраційними установками від ливарного двору і шихтоподачі. Це єдина в Україні лінія соляно-кислотного травлення.

Позитивну практику промислових підприємств Групи Метінвест Ріната Ахметова мають підхопити інші промислові гіганти, щоб Україна реально включалася б у планетарну систему боротьби з глобальним потеплінням та упередженням деградації екосистем.

Економіст

Источник