Мери Варшави, Братислави, Праги та Будапешту вшанували загиблих українських воїнів у Бучі

Мери Варшави, Братислави, Праги та Будапешту вшанували загиблих українських воїнів у Бучі

Мери столиць країн Вишеградської четвірки відвідали постраждалу від рашистської навали Бучу.

Про це стало відомо з публікації Бучанської міської ради.

 

Напередодні візиту мерів місто прощалось із захисником України з Бучі, з 46-річним Володимиром Кербутом, тож гості відвідали Алею Героїв, де поховані більшість наших загиблих воїнів та вшанували їх пам’ять квітами та хвилиною мовчання.

«Разом із Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком мери Варшави – Рафал Тшасковський, Братислави – Матуш Валло, Будапешту – Гергелі Карачонь та Праги – Зденек Гріб хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих воїнів Бучанської громади та поклали квіти», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що починаючи з 2014 року 62 захисники з Бучі віддали своє життя за незалежність нашої країни. З них 40 загинуло вже за часів повномасштабного вторгнення рф.

Мери європейських міст також побували на місці масового захоронення на території Храму Андрія Первозванного, де змогли побачити фотографії та почути розповіді про звірства росіян під час окупації.

Як раніше писала , колишній прем’єр-міністр Великої Британії та почесний громадянин Києва Борис Джонсон планує поїздку до столиці України.

Источник