Мер Ірпеня закликає нардепа Безгіна вибачитися перед громадою

Мер Ірпеня закликає нардепа Безгіна вибачитися перед громадою

Очільник Ірпінської громади Олександр Маркушин прокоментував скандальну заяву нардепа Безгіна щодо темпів відновлення Ірпеня після деокупації. Народний обранець наголосив на шалених темпах відновлення Бучі і натякнув на їхню відсутність в Ірпені. Така позиція вмить обурила мера та депутатський корпус міста. 

Про це дізналася із повідомлення Олександра Маркушина у Facebook. 

 

“Заява Народного депутата України, члена парламентського комітету з питань місцевого самоврядування Віталія Безгіна в інтерв’ю інтернет-виданню Лівий Берег – LB.UA про те, що Ірпінь відновлюється не так добре, як сусідня Буча. Така заява цього народного обранця вмить стала скандальною та обурила нашу команду, яка щодня робить все для якнайшвидшого відновлення Ірпеня. Своє обурення висловили депутати кількох фракцій Ірпінської міськради. І я підтримую думку наших депутатів”, – говорить він.

Зокрема, Маркушин навів цитату Безгіна, яку він висловив під час інтерв’ю щодо процесів відновлення Ірпеня. Так, народний обранець наголосив на шалених темпах відновлення Бучі і натякнув на відсутність цих темпів у сусідньому місті Ірпінь.

“Що стосується конкретних ситуацій у певних громадах, то, вибачте, часто все впирається в активність самого місцевого самоврядування. Якщо ми зараз поїдемо по громадах навколо Києва, що були під окупацією, то побачимо різні картини. Одна справа – це Буча, де в принципі вже немає навіть натяків на тотальну руйнацію, що була. Усе працює, ресурси використовуються, відкриваються навіть об’єкти соціальної інфраструктури. А інша річ – це сусідній Ірпінь. Хоча процеси там теж йдуть. Однак коли долаєш ще 20 км до Бородянської громади, то таке враження, що росіяни вийшли звідти позавчора. Оскільки вона в такому само зруйнованому стані, як було у квітні цього року. І це вже питання менеджерів на місцях”, – йдеться в цитаті.

Коментуючи цю заяву мер Ірпеня наголосив, що їхня громада за весь цей час не одержала жодної підтримки від нардепа.

“Тому, прокоментую його заяву. По-перше, ні я, ні наша команда не бачила в Ірпені пана Безгіна ні під час боїв за Ірпінь, ні після деокупації. По-друге, як народний депутат, він ні разу та нічим не допоміг нашому місту і навіть не запропонував свою допомогу.

Тому, я пропоную Віталію Безгіну вибачитися перед ірпінською громадою і, нарешті, хоч щось зробити для відновлення нашого міста (і це ми очікуємо не тільки від нього, а й від кожного народного депутата). Сподіваюся, хоча б на це у нього вистачить мужності”, – говорить Маркушин. 

Нагадаємо, що в Ірпені, в місцевому мікрорайоні СМУ, відновили ще один дошкільний навчальний заклад – дитсадок “Казка”. Під час воєнних дій заклад було зруйновано на 70%.

Источник