Маск втратив звання найбагатшої людини у світі

Фото: Getty Images Ілон Маск перестав бути найбагатшим у світі

Ілон Маск перестав бути найбагатшим після того, як 4 березня акції його компанії Tesla впали на 7%.

Американський бізнесмен та засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск поступився титулом найбагатшої людини у світі засновнику Amazon Джеффу Безосу. Про це повідомляє Bloomberg.   Наразі статки Маска становлять 197,7 млрд доларів, а статки Безоса дорівнюють 200,3 млрд доларів. Останній раз засновник Amazon займав титул найбагатшої людини за версією Bloomberg у 2021 році.   Розрив у статках між Маском і Безосом, який колись досягав 142 млрд доларів, скоротився, оскільки акції Amazon з кінця 2022 року зросли більш ніж удвічі, а акції Tesla впали приблизно на 50% від свого піка у 2021 році.

В понеділок, 4 березня, акції компанії Tesla впали на 7%. Це сталося після оголошення скорочення постачання електромобілів до Китаю до мінімального рівня з грудня 2022 року. З початку поточного року Маск втратив 31,3 мільярда доларів   Третє місце у списку найбагатших людей у світі займає власник французького виробника предметів розкоші LVMH (LVMH Moet Hennessy — Louis Vuitton) Бернар Арно. Його статки складають 197 млрд доларів. 

Нагадаємо, раніше суд штату Делавер у США анулював угоду про виплату винагороди Маску на суму 55,8 млрд доларів за позовом одного з акціонерів Tesla.

Міністерство транспорту США оштрафувало компанію Neuralink, що належить Маску, за порушення правил щодо переміщення небезпечних матеріалів.

Источник