Литовський піаніст зіграє у Києві та Ірпені на підтримку України

Литовський піаніст зіграє у Києві та Ірпені на підтримку України

Піаніст з Литви Даріус Мажинтас (на фото) зіграє концерт сьогодні, 26 квітня, у Ірпені на Київщині. Завтра, 27 квітня, він виступить у Київському військовому госпіталі.

Про це стало відомо з повідомлення “Вечірнього Києва”.

Підписуйтесь на “КиївВладу” 

“Даріус Мажинтас прибув до України і зіграє проникливі ноктюрни Шопена у зруйнованому війною Ірпені та київському військовому госпіталі, як вияв любові до України, глибокої поваги до захисників та мирних жителів країни”, – йдеться у повідомленні.

26 квітня об 11:00 концерт пройде поруч з Центральним будинком культури в Ірпені, на вул. Соборній, 183. Центральний будинок культури в Ірпені — пам’ятка культури. В його зруйнованому приміщенні зараз можна бачити металеві каркаси двох згорілих фортеп‘яно.

Слідкуйте за “КиївВладою”

27 квітня о 15:00 піаніст зіграє для лікарів та пацієнтів Центрального військового госпіталя в Києві.

Обидві події будуть записані на відео, а потім опубліковані в соціальних мережах.

Даріус Мажинтас – віце-президент і художній керівник канадської Фундації “Looking at the Stars” у Європейському Союзі, випускник Литовської академії музики і театру, лауреат численних національних та міжнародних премій. Завдяки своїй винятковій музичній чуйності та таланту, а також формам виразу та унікальним інтерпритаціям, має визнання у Литовскій Республіці та у світі.

Литовський піаніст зіграє у Києві та Ірпені на підтримку України

Литовський піаніст зіграє у Києві та Ірпені на підтримку України

Нагадаємо, з 25 квітня запрацювали 4 відділення “Нової пошти” у Ірпені, 2 – у Макарові та по одному —  у Бучі та Колонщині. Тепер жителі цих населених пунктів можуть замовляти найнеобхідніше в інтернеті – їжу, ліки, речі або ті товари, яких ще немає у місцевих магазинах. Також мешканці зможуть отримувати посилки з турботою від близьких та рідних. 

Источник