Лікування у вертебролога — масаж, кінезітерапія, тракція хребта

Хвороби суглобів вважаються одними з найпоширеніших захворювань. Кількість хворих, що страждають на ці захворювання досягає  2 млн. В сучасний час великої популярностью вважається така вакансія як лікар по спині.

Вертеброневролог — це лікар який займається захворюваннями хребців і зв’язаних проблем інших органів організму. Досвідчений фахівець зможе швидко поставити правильний діагноз і назначити правильне лікування. Для діагностики фахівець виконує обстеження людини, ефективні методики лікування — ліки, процедури, реабілітацію, масаж шиї vertebrolog.kiev.ua/ua/massazh-shei та спини.

масаж шиї у вертебролога

При яких симптомах потрібно йти до вертебролога?

Болі в попереку це частий недуг чому люди записуються до вертебролога. Найчастішими проявами хворобливості являються проблеми м’язів, стискання спинномозкових гілок. Болючість — це головна ознака хвороби з хребтом, вкрай важливо не затягувати з відвідуванням до спеціаліста при виникненні таких проявів.

Поширення дискомфорту в ногу або в черевну ділянку супроводжує захворювання спини, більше при затисканні нервових пучків.

Головний біль утворюється при затримці кровообігу по хребтовим венам, що прямують через бічні відростки шийних тіл та діють на кровообіг центральної НС голови.

Симптоми скутості м’язів, обмеження активності часто спостерігаються у пацієнтів із порушенням м’язевого відділу.

Пацієнт Андрій 39 р. Перебував в закладі ортопедії зі скаргами на вісочний недуг і болі в шийному відсіку. Місяць ковтає ліки, но змін не помітив. В центр проведено додаткове обстеження — проведена томографія цього сегменту та дослідження артерій голови. Знайдено звуження шийної артерії в дослідженому відділі спини. Після виконання лікування — масажу, кінезітерапії, витягування хребта стан хворого нормалізувався, чоловік став до праці, захворювання зникли.

Як здійснюється прийом у вертебролога і реабілітація?

При відвідуванні лікар проводить огляд відвідувача, записує історію хвороби. Проводиться лікарське заключення. При необхідності спеціаліст відправляє людину на апаратні засоби діагностики — рентгенографія спини, УЗД артерій шиї. Методи допомагають зробити детальні знімки суглобів, що допомагає більш детально визначити властивість тканин та вияснити механізми які призвели до виникнення цього недуга. Після проведення обстеження пацієнту ставиться епікриз та проводиться необхідна процедурна терапія.

В відновлювальний процес будуть включатись наступні методи, як механотерапія, сухе витягування хребта, ударна терапія, мануальна терапія хребта, медикаментозні ін’єкції, масаж шиї і спини. Довіряйте вашу спину професіоналам. Вертебрологи реабілітаційного відділення завжди готові тобі допомогти в вирішенні проблем з суглобами.