Контроль перевезення вантажів

У сучасні дні кожен власник бажає спостерігати, керувати та контролювати свій транспортний засіб, особливо якщо він перебуває в управлінні інших осіб. До одних з найефективніших і найдієвіших інструментів для цього можна віднести супутникову систему моніторингу. Вона може стосуватися не лише одного автомобіля, а й цілого автопарку, зокрема конкретного вантажу.

Види контролю

Експедиторські розписки не дозволяють повною мірою контролювати усі робочі параметри транспортного засобу на маршруті. Для повного моніторингу вантажного транспорту, спеціального, сільськогосподарського та іншого потрібне встановлення ряду обладнань.

  1. GPS трекери. За допомогою цього приладу можна визначити місцезнаходження об’єкта. Він також відповідає за збір даних із додаткових пристроїв та передачу їх на сервер.
  2. GPS маячки. Обладнання відповідає за збір координат об’єкта, що рухається. Найчастіше використовують для моніторингу вантажу. До автомобільних маячок неможливо підключити інші прилади.
  3. Температурні датчики. Такі пристрої відповідають за моніторинг температурного режиму в рефрижераторному відсіку транспортного засобу. Він вкрай важливий і навіть необхідний при перевезенні товару, що швидко псується, або медикаментів, наприклад.
  4. Датчики кута нахилу фіксують відхилення положення вантажу.
  5. Датчики удару здатні визначити навантаження, схоже на удар. Прилади дозволяють контролювати умови перевезення вантажу.
  6. Пломби-датчики. При відкритті упаковки або дверей, цілісність пломби порушується, про що миттєво буде поінформовано власника ТЗ.
  7. Датчики навантаження на вісь дозволяють контролювати вагу автомобіля, а також час завантаження/вивантаження вантажу.
  8. Датчики рівня палива дозволяють визначати рівень палива у паливному баку.
  9. Датчики витрати пального дозволяють вести облік кожного витраченого літра палива.

Переваги моніторингу вантажоперевезень

Ні для кого не секрет, що GPS моніторинг дозволяє підвищити ефективність роботи компаній, а також рівень безпеки водіїв, пасажирів та вантажу. За допомогою системи власники транспортних засобів та вантажовідправники можуть:

  • Отримувати координати транспорту, дані про його маршрут, стан вантажу та персоналу.
  • Оптимізувати логістичний процес, контролювати виконання вимог.
  • Миттєво бути поінформованим про позаштатні ситуації.

Моніторинг вантажу дозволяє не тільки контролювати роботу транспорту та водія, а й стан вантажу, що перевозиться. Більш детально про нього можна дізнатися за посиланням https://ktsm-gps.com.ua/gruzovye