Кличко показав, як виглядатиме нова рекреаційна зона і паркінг з укриттям на Оболоні (відео)

Кличко показав, як виглядатиме нова рекреаційна зона і паркінг з укриттям на Оболоні (відео)

Київський міський голова Віталій Кличко оприлюднив візуалізацію проекту нової рекреаційної зони на столичній Оболоні. Вона зʼєднає між собою парк «Наталка», набережну та острів Оболонський, куди вестиме новий пішохідний міст. А на вулиці Прирічній збираються побудувати підземний паркінг, який одночасно буде й укриттям. Чиновники кажуть, що цей проект допоможе вирішити проблему нестачі в Оболонському районі паркомісць та укриттів, а місцеві мешканці й активісти заперечують: мовляв, на Облоні є інші, більш придатні місця для паркінгу з огляду на природні умови місцини.

Про це  стало відомо з повідомлення Київського міського голови Віталія Кличка.

 

“Сьогодні створюємо, як ви знаєте, нову рекреаційну зону, на яку вже очікують багато киян. Вона зʼєднає між собою парк Наталка, набережну та острів Оболонський, куди вестиме новий пішохідний міст”, – запостив Кличко у себе на Фейсбуці.

Мер Києва пише, що в рамках облаштування рекреаційної зони “поруч, на вулиці Прирічній, зводимо паркінг – і для безпеки, і для комфорту відвідувачів. Його підземна частина буде укриттям під час повітряних тривог. А наземна – спортивною зоною відпочинку”.

Кличко супроводив свій допис візуалізацією: як виглядатиме рекреаційна зона та підземний паркінг.

Як інформувала , у квітні 2023 року «Житлоінвестбуд-УКБ» (столичне комунальне підприємство, що зводить житло) провело тендер на проектування підземно-наземного паркінгу в київському Оболонському районі. Ціна питання – майже півтора мільйони гривень. Закупівля робіт була здійснена без використання електронної системи. Гроші отримає ТОВ “Проджект Білдінг Менеджмент”.

Раніше у березні Київська міська військова адміністрація (КМВА) оприлюднила розпорядження за підписом начальника КМВА Сергія Попка про будівництво підземно-наземного паркінгу. За задумом, на вул. Прирічній у рамках облаштування великої рекреаційної зони збудують трьохрівневий паркінг на 720 автівок. Повідомлялося, що новий паркінг буде об’єктом подвійного призначення, а його підземна частина слугуватиме укриттям під час повітряної тривоги. Зі столичного бюджету на це планується виділити 120 млн гривень.

Источник