Київський військовий ліцей Богуна випустив майже 300 кадетів

Київський військовий ліцей ім. Богуна сьогодні випустив 299 кадетів! Серед них 25 дівчат.

Про це повідомляє КОВА.

Більшість з них продовжать навчання у військових вишах, стануть офіцерами і створюватимуть нову генерацію Збройних сил України.

Відкрив урочистості начальник ліцею, Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук. А перше вступне слово кадетам промовив начальник Київської міської військової адміністрації, генерал-полковник Сергій Попко, який сам закінчив цей заклад 45 років том.

Керівник КОВА нагадав імена випускників ліцею Богуна, які стали Героями України – це Андрій Кизило, Олександр Кукурба та інших.

А начальник Київського військового ліцею Ігор Гордійчук – приклад незламності і мужності українського воїна. І як він каже, ліцей має відповідати сучасним викликам, випускати спеціалістів – англомовних бандерівців, козаків-характерників, майстрів спорту зі знищення ворога. Не забувайте дякувати вашим викладачам, які вкладають душу у ваше навчання і виховання. А вам велика подяка, за те, що під час війни ви обрали нелегкий, але почесний шлях бути військовим. Ви – нащадки Івана Богуна, Петра Сагайдачного і Степана Бандери. Вам творити історію Збройних сил України. Від вас залежить майбутнє нашої держави! Лише разом наближаємо мир в Україні після нашої Перемоги!” –  зазначив Сергій Попко.

Джерело