Київські митники виявили 16 посилок з товарами військового призначення (фото)

Київські митники виявили 16 посилок з товарами військового призначення (фото)

Київська митниця зупинила спробу пересилання за кордон у міжнародних поштових відправленнях 1200 товарів військового призначення. Жоден з відправників не задекларував реальний вміст посилок, товари, модернізовані під військове застосування вилучено.

Про це, як передає , йдеться у повідомленні пресслужби Київської митниці.

 

“Київськими митниками упереджено спробу незаконного пересилання за кордон у міжнародних поштових відправленнях 1200 товарів військового призначення – вакуумних електроламп, конденсаторів та електророз’ємів до військових радіостанцій, радіолокаторів, підсилювачів тощо”, – йдеться в повідомленні.

На митниці зауважили, що 16 міжнародних поштових відправлень прямували з декількох міст України до США, Німеччини, Австралії, Фінляндії та Великобританії.

Водночас жоден з відправників не задекларував реальний вміст посилок.

Повідомляється, що замість дозволених для пересилання цивільних товарів митники виявили речі з характерним військовим маркуванням, яке підтверджує їх модернізацію під військове застосування.

“Фізичні особи апріорі не можуть бути власниками товарів військового призначення. А юридичним особам дозволено переміщувати за кордон такі товари лише за наявності дозволів Державної служби експортного контролю, яких митникам надано не було”, – повідомили в пресслужбі.

Наразі товари військового призначення вилучено.

Нагадаємо, Київські митники виявили у поштовому листі до Німеччини 89 предметів, подібних до скіфських металевих наконечників для стріл та 6 старовинних монет. Наконечники та монети митниками було вилучено, так як вони можуть мати історичну чи культурну цінність.

Источник