Київ та 11 європейських міст уклали спільну декларацію про підтримку відновлення української столиці

Київ та 11 європейських міст уклали спільну декларацію про підтримку відновлення української столиці

Київ і Брюссель, Париж, Рим, Гельсінкі, Познань, Подгориця, Берлін, Ліон, Рига, Сараєво та Вільнюс уклали спільну декларацію про об’єднання зусиль для забезпечення швидкої та стабільної відбудови зруйнованих російськими атаками міських територій столичного регіону.

Про це стало відомо з повідомлення КМДА.

 

Зазначається, що церемонія підписання відбулась в рамках Інвестиційного форуму міста Києва-2022: “Великий Київ: Стійкість. Інновації. Сталий розвиток”, що проходить сьогодні у Брюсселі.

«Міста домовились про взаємну підтримку у кризових ситуаціях і допомогу гуманітарного та технічного характеру, а також щодо посилення економічних, культурних та суспільних відносин у майбутніх проєктах. Київ і Брюссель погодили також співпрацю у сферах розвитку міст, а саме в питаннях інвестицій, діджиталізації та економічній сфері. Як йдеться в документі, “проекти відбудови мають сприяти створенню безпечних, процвітаючих та придатних для життя міських територій”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою”

Приєднатись до спільної декларації можуть також інші міста, солідарні у прагненні допомогти у післявоєнному відновленні та сталому розвитку Києва і його прилеглих територій.

Також у рамках Інвестиційного форуму підписано Угоду про побратимство між містами Київ та Дублін, Меморандум про взаєморозуміння між містами Київ та Гельсінкі, а також Угоду про встановлення дружніх відносин між містами Київ та Сараєво.

Источник