Київ отримав броньовані швидкі від міноборони Люксембургу (фото)

Київ отримав броньовані швидкі від міноборони Люксембургу (фото)

Сьогодні Київ отримав першу партію броньованих автомобілів швидкої допомоги від британської фабрики “O&H Venari”. Спецтранспорт столична влада передасть нашим захисникам – Збройним Силам України. Спонсором виробництва та передачі швидких є Міністерство оборони Люксембургу.

Про це дізналась з повідомлення пресслужби Київської міської ради.

 

“Влітку минулого року під час зустрічі з представниками британської фабрики “O&H Venari” ми домовилися про виготовлення 14-ти таких спеціальних транспортних засобів. І сьогодні керівник фабрики пан Олівер Нортон приїхав до столиці України, щоб передати першу партію – вісім броньованих швидких. Дві з них вже прибули до Києва, ще шість – в дорозі. Автівки ми передамо нашим захисникам – Збройним Силам України на передову, де вони сьогодні так потрібні. Адже кожне таке авто врятує життя не одного українського захисника. Спонсором виробництва та передачі швидких є Міністерство оборони Люксембургу” – розповів мер Києва Віталій Кличко під час отримання авто. 

Зазначається, що британська фабрика “O&H Venari” належить до концерну “Venari Group”, який має два основних спеціалізованих підрозділи, визнаних на світовому рівні. Виробляють вони автомобілі швидкої допомоги та пожежні авто. Підрозділ з виробництва швидких, розташований у Східному Йоркширі, є найстарішим і найбільшим заводом у Великій Британії. 

Мер Києва подякував за дуже цінну допомогу керівництву “O&H Venari”, Міністерству оборони Люксембургу та представникам люксембурзької неприбуткової організації LUkraine, яка об’єднує українську громаду та допомагає Україні.

Нагадаємо, нещодавно французькі благодійники в якості гуманітарної допомоги надали Києву дві сонячні електростанції. Обидві електростанції вже встановлені у медзакладах Святошинського району столиці.

Источник