Киян закликають долучитися до міської еко-ініціативи “Місто живих стін”

Киян закликають долучитися до міської еко-ініціативи “Місто живих стін”

Дарницький і Солом’янський райони столиці долучилися до міської ініціативи “Місто живих стін”, яка пропагує вертикальне озеленення з використанням винограду Вічі. Також в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА закликали киян долучатися і висаджувати Вічі на своїх будинках та офісах для того, щоб зробити Київ ще зеленішим.

Про це стало відомо з повідомлення Київської міськдержадміністрації з посиланням на  начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександра Возного.

 

“Ми передали сто паростків Дарницькій та Солом’янські РДА, Управлінням освіти та керуючим компаніям цих районів. Тож незабаром “живі” стіни почнуть з’являтися на будівлях шкіл та житлових будинків районів. Це сприятиме не тільки затишку, але і кращій якості повітря та комфортній температурі в будівлях”, – сказав Олександр Возний.

Зазначається, що вертикальне озеленення – дуже поширена практика збільшення площі зелених насаджень у світі. Зелені стінb можна побачити на вулицях Лондона, Парижа, Мадрида, Берліна, Відня і багатьох інших міст. Такий підхід, по-перше, сприяє поліпшенню якості повітря за рахунок поглинання забруднювачів. По-друге, зелені стіни влітку створюють охолоджуючий ефект як зовні, так і всередині приміщення. Також вертикальне озеленення допомагає поглинати дощову воду та розвантажувати каналізацію.

Слідкуйте за “КиївВладою”

В Управлінні екології та природних ресурсів КМДА планують у майбутніх заходах із озеленення приділяти особливу увагу вертикальному підходу та використанню винограду Вічі.

Зокрема планується, що до еко-ініціативи “Місто живих стін” приєднається решта районів столиці.

Нагадаємо, цього року у Києві спеціалістами КП УЗН було висаджено понад 2500 дерев та понад 19 000 кущів.

Источник