Як швидко виготовити копію автономера

Автомобільні номери можна втратити або вони можуть отримати ушкодження. Зрештою, навіть найкращий листовий метал з якого виготовляють номер може роз’їдати корозія, адже він постійно під впливом агресивного середовища. І тому у певний час з’явиться потреба швидко і якісно виготовити дублікат номера який державні органи видавали під час реєстрації авто. Замовити дублікат автономера пропонує завод-виробник “Автономери” за посиланням https://autonomera.ua/uk/services/dublikat-nomernogo-znaka/. За цим посиланням можна перейти у каталог номерних знаків які виготовляє компанія, включно із номерами для автомобілів українського, європейського, американського зразка та номери для спеціальної техніки і інших видів транспорту. Швидкість і якість виготовлення гарантована, як і відповідність всім стандартам.

Чому ціни на виготовлення у приватної компанії можуть бути нижчими?

Здається, що це неможливо, адже метал і інші матеріали чи пластикова основа однакові за розмірами. А отже і витрати мають бути однаковими. Але державні виробники чи ті, хто працює як виробник за тендерними пропозиціями, можуть мати непродуктивні витрати, навіть із застосуванням всіх схожих технологій та сировини.

Приватні виробники, зокрема ТОВ “Автономери” орієнтовані на мінімальну собівартість та створення якісного продукту з конкурентною ціною. Ціни на виготовлення номерів нижчі не тому, що відрізняються матеріали виготовлення, а тому, що використовується:

  • сучасне інноваційне обладнання для пресування металу;
  • оптимізуються витрати на саме виробництво;
  • виготовлення здійснюють фахівці, що за менший час можуть виготовити більшу кількість номерів відповідної якості.

Чи можна замовити у приватної компанії виготовлення номерів на автомобіль

Так, звичайно можна, адже законодавство не визначає конкретного виготовлювача номерних знаків. Формально, виготовити номерний знак можна навіть власними руками вдома. Однак кожен номерний знак має відповідати обов’язково трьом вимогам:

  • всі розміри, поверхня та відповідне маркування на ньому має бути точно атким як це окреслюють державні стандарти;
  • під час виготовлення можна застосовувати матеріали – метал та синтетики – які мають відповідні характеристики на стійкість до температур, ударів, вигину;
  • номерний знак має бути стійким до впливу сильних хімічних речовин та природних явищ – корозія, паливно-мастильні матеріали, миючі засоби.

Також кожен знак має відповідати вимогам відбиття світла з поверхні та іншим параметрам, зокрема колориметричним.

Звісно, що виконати всі ці та інші вимоги можна лише застосовуючи промислове обладнання та матеріали. Наприклад ТОВ “Автономери” з 2004 року виготовляє номерні знаки всіх типів та рівня складності саме з урахуванням вимог міцності, пізнаваності та витривалості.