Їжте хот-доги з комфортом. Біля Житнього ринку відкрилось стритфуд-кафе

Засновник Bimbo кава&more Дмитро Кравченко відкрив на Подолі кафе Plus. Його позиціонують як комфортний стритфуд – місце, де можна спокійно поїсти, а не брати їжу із собою. Любителі вуличної їжі від сьогодні можуть продегустувати місцеві хот-доги, шаурму, мелти, у тому числі веганські, а також сніданки та каву.

Про це пише The Village Україна.

Усі види хот-догів і шаурму в Plus можна замовити також з веганським м’ясом. Рослинні сосиски від виробника Premа, фарш для шаурми – Eat Me At. 

Булочки для хот-догів виготовляють спеціально на замовлення Plus. На смак вони нагадують халу – традиційний єврейський здобний хліб. Зараз булочка містить яйця, тому є вегетаріанською, а не веганською, а от лаваш для шаурми підійде веганам.

На сніданки у Plus готують сирники з ягідним соусом або грецьким йогуртом, авокадо-тости, десерти.

З алкоголю у кафе пропонують пиво Underwood і власний сидр, який ще на етапі виробництва. Також у меню скоро з’являться комбуча та колдбрю.

Інтер’єр закладу створив Влад Голдаковський, відомий зокрема за інтер’єрами Octo Tower і Black Cafe на Артзаводі “Платформа”. Це мінімалістичне світле приміщення з великими вікнами, що виходять на “Житній ринок”. Улітку вікна повністю відкриватимуться й об’єднуватимуть внутрішній простір із зовнішньою літньою терасою. 

Plus орієнтується на подолян, які вийшли зранку погуляти з песиком і зайдуть по каву, або закінчують пробіжку й хочуть поснідати. Також зранку кафе працюватиме для тих, хто йде на роботу. 

Ціни:

  • Шаурма (будь-яка) – 190 гривень
  • Вегетаріанський хот-дог – 170 гривень
  • Cheesy хот-дог – 220 гривень
  • Печена картопля з трюфельним соусом – 75 гривень

Кафе розташоване на вулиці Ярославській, 5/2, працює з 08:00 до 20:00.

Джерело