Як позбутися запаху ніг за допомогою звичайної цибулі

Все дуже просто та ефективно.

Пітливість ніг переслідує багатьох із нас практично цілий рік. У результаті з'являється неприємний запах, який помічаємо не тільки ми, а й оточуючі нас люди. Якщо ноги регулярно потіють і у вас, тоді ця порада буде вам дуже доречною. Трюк, про який піде мова трохи нижче, допоможе вам швидко прибрати такий запах і надалі вбереже ваші ноги від його утворення, інформує Ukr.Media.

Ріпчаста цибуля — чудовий народний засіб від запаху ніг

Цибулю, як відомо, ми широко використовуємо не тільки в кулінарії. У народній медицині її місце теж незаперечне, оскільки вона може принести багато користі нашому здоров'ю. Цією властивістю цибулі обов'язково потрібно користуватися.

Як і що потрібно робити?

Позбутися неприємного запаху ніг можна за допомогою цибулини. Для цього її розрізають навпіл, після чого натирають соком цибулини ноги.

Зачекайте 20 хвилин. Потім вимийте ноги теплою водою. Неприємний запах після проведення цієї процедури швидко зникне.

Чому цей спосіб працює?

Цибуля вельми багата різними корисними речовинами. Зокрема, вітамінами групи В і С. Крім цього, в ній міститься ще й аліцин.

Саме ця речовина і дасть змогу ефективно боротися з неприємним запахом, який утворюється через пітливість ніг.

Важливо!

Перш ніж скористатися цією порадою, обов'язково протестуєте шкіру на алергію.

Якщо жодної алергічної реакції не виникло, можна сміливо використовувати цибулю для вирішення проблеми пітливості ніг.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з сертифікованим фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

Источник