Халепа замість прогулянки: у Голосіївському нацпарку кілька годин шукали заблукалу родину

Суботня прогулянка територією НПП “Голосіївський” перетворилась на кількагодинний квест з для родини із 13-річною донькою. Людям ще пощастило, що цей квест не розтягнувся на дні.

Про це розповіли на Facebook-сторінці  Національного природного парку “Голосіївський”.

Як зазначається, родина з 13-річною донькою вирішила прогулятися по території НПП Голосіївський, не знаючи місцевості та ігноруючи заборону на відвідування лісів під час воєнного стану.

Люди були впевнені, що не відійшли далеко від трамвайної колії і продовжували прогулянку, поки не зрозуміли, що заблукали – вони не уявляли, де вони і телефонний зв’язок був відсутній. Їм знадобилось багато часу, щоб знайти місце, з якого вони зателефонували до 101, а ДСНС вже зв’язалось з працівниками Нацпарку “Голосіївський” та Святошинського лісопаркового господарства.

І тут вперше за прогулянку родина вчинили правильно. Вони залишились біля квартального стовпчика, про який згадали у повідомленні ДСНС.

Кілька годин блукання і змерзлу, але щасливу родину лісники знайшли у 71-му кварталі Межигірського лісництва. За цей час вони “наблукали” 10 км.

За словами лісівників, цій родині дуже поталанило і їх знайшли, тому що вони змогли зателефонувати, але зв’язок є тільки на окремих ділянках, а лісові масиві підступні – якщо ви не вмієте орієнтуватися, то можете заблукати на години та дні.

Джерело