Головою Білоцерківської РДА призначено Ірину Стареньку

Головою Білоцерківської РДА призначено Ірину Стареньку

Президент України Володимир Зеленський розпорядився призначити головою Білоцерківської районної держадміністрації (РДА) Київщини Ірину Стареньку (на фото). До цього вона була заступницею голови Обухівської РДА, а до президентства Зеленського очолювала Богуславську РДА. 

Про це призначення  стало відомо з президентського розпорядження №144/2023-рп, яке Володимир Зеленський підписав 8 серпня 2023 року. 

 

“Призначити СТАРЕНЬКУ Ірину Абрамівну головою Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області”, – сказано в розпорядженні.

Ірина Старенька народилася 1971 року в Богуславі. Працювала заступником голови Обухівської РДА. Від 2016 року по 2019-й очолювала Богуславську РДА. До цього – працювала першим заступником начальника управління Пенсійного фонду в Богуславському районі.

На час головування Старенької в Богуславській РДА припав передвиборчий скандал на порозі президентських виборів 2019 року. Це був перший гучний скандал тої виборчої кампанії і стосувався він тиску на чиновників, щоб спрямувати місцевий адмінресурс на підтримку тогочасного Президента України Петра Порошенка, яких хотів переобратись.

Вакансія ж голови Білоцерківської РДА виникла цього літа після того, як Президент Зеленський звільнив низку очільників столичних та районних РДА. Відставки спричинило те, що роботу чиновників по облаштуванню укриттів визнали незадовільною.

Источник