Факт. Дізнайтесь 9 трендів у розробці сайтів в новому році від дизайн агентства Nixwood Україна —

Факт. Дізнайтесь 9 трендів у розробці сайтів в новому році від дизайн агентства Nixwood Україна -

Якщо ви замислюєтесь над створенням власного сайту, дізнайтесь 9 трендів необхідних для розробки успішного вебсайту, який збільшить ваш заробіток та обсяг лояльних клієнтів. Нажаль реалії є такі, що 90% існуючих сайтів не приносять доходу своїм власникам, тому що одразу були зроблені з помилками, не враховуючи вимоги SEO.  Головне правило успішного сайту — його треба робити правильно з самого початку та дотримуватись деяких правил про які ми розповімо далі.

Як вивести сайт в ТОП та отримати трафік, замовлення та гроші – все це ми розкажемо далі в статті.  “Nixwood Україна” —  це американо-українська студія, яка розробила 1000+ сайтів для клієнтів з різних куточків світу. Ми працюємо на CMS WordPress, найпопулярнішій CMS у світі. Тож ловіть лайфхаки для розробки ефективного сайту та досягайте успіху в новому році:

Оптимізуйте швидкість завантаження. За статистикою, якщо ваш вебсайт не завантажується протягом 2 сек. у 80% випадків користувач закриє ваш вебсайт. Запам’ятайте правило: чим швидше завантаження сайту, тим краще. Вимірюйте швидкість завантаження сторінок за допомогою Google PageSpeed Insights. Адаптація під мобільні пристрої повинна бути ідеальною. Ваш веб сайт повинен класно виглядати на всіх пристроях. Тенденція є така, що ваші клієнти будуть рідше використовувати ноутбуки та десктопні комп’ютери для пошуку в інтернеті. В минулому році доля трафіку з мобільних сягнула 90%. За прогнозами ця доля продовжить зростати і далі. Обов’язково переконайтесь, що ваш сайт виглядає добре на всіх екранах. Підключайте CRM до сайту та збирайте номери телефонів потенційних клієнтів. Триває перехід від Email маркетингу до спілкування в месенджерах. Якщо в минулому році ступінь відкриття email в деяких нішах був лише 4%, в новому 2022 році цей відсоток буде тільки зменшуватись. Тому “Nixwood Україна” рекомендує збирати в базу номери телефонів та заохочувати юзерів до спілквання в месенджерах. Інтегруйте сайт з месенджерами. В 2022 році юзери будуть надалі рідше телефонувати, а більше використовувати месенджери для придбання товарів і послуг на вашому вебсайті: FB, Тelegram, Viber, WhatsUp. Треба, щоб ва сайт був  інтегрований з будь-якими месенджерами  для комфорту ваших покупців. Обов’язково інтегруйте сайт з Youtube. У 2022 продовжить зростати популярність відеоконтенту. Знімайте відео на свій ютьюб Youtube канал та інтегруйте власні відеороліки у сторінки вашого вебсайту. Це також вплине на збільшення трафіку на ваш сайт. Подбайте, щоб фото контент був унікальним. Тому що алгоритми Google та Yandex вміють сканувати фото та розрізняти їх на унікальні та вкрадені. Ви можете купувати фото та ілюстрації на стоках: Freepik, Depositphotos, Shutterstock. Але завжди краще фотографувати самому, тобто за допомогою професійного фотографа, тоді унікальні фото можуть вийти в топ пошуку Google та приносити на сайт багато трафіку. Створюйте блог та публікуйте унікальні статті з корисною інформацією. У 2022 році значення наявності статей блогу на сайті буде величезним.  Важливо, не робити в них продаж напряму, а давати цінну інформацію для ваших потенційних клієнтів, не згадуя свій товар чи послугу. Унікальність статті треба перевіряти Text.ru, Advego.com, Watch-content.com. А здійснювати  продажі ви зможете за допомогою спливаючих смарт-банерів. Агенція “Nixwood Україна” розробила смарт-банери, які інтегрує на сторінки вашого сайту. Google відгуки важливі для користувачів як ніколи. Інтегруйте відгуки у ваш вебсайт та збільшуйте довіру потенційних покупців до вашого продукту. Фахівці “Nixwood Україна” легко інтегрують Google відгуки на будь-які сторінки вашого вебсайту. Узгодити контент сайту з SEO спеціалістом, який проаналізує сайти конкурентів та запропонує рекомендації щодо формування семантичного ядра та структури сайту.

Звертайтесь до агентства “Nixwood Україна”, відвідав nixwood.com.ua, щоб отримати консультацію щодо розробки та запуску сайту. Наші ціни на розробку 199 у.о. за односторінковий вебсайт з блогом на CMS WordPress. В наших сайтах ми враховуємо всі вимоги SEO.   

Факт. Дізнайтесь 9 трендів у розробці сайтів в новому році від дизайн агентства Nixwood Україна -

Факт. Дізнайтесь 9 трендів у розробці сайтів в новому році від дизайн агентства Nixwood Україна -

Переваги сайту при розробці від Nixwood Україна 

Якщо ви займаєтесь бізнесом або розвитком персонального бренду, вам не оминути створення лендінгу, онлайн-магазину, сайту-візитки, портфоліо. Будь-яка компанія повинна бути представлена онлайн – це правило успіху сьогодення.

COVID-19 підштовхнув світ до виходу та масштабуванню бізнесу в онлайн-просторі. Значення наявності власного сайту для кожної людини збільшилось в рази. Тому що ви можете одразу показати потенційним клієнтам своє портфоліо, розповісти про себе, написати та опублікувати власну експертну думку. Уявіть, ви відпочиваєте, а сайт працює 24/7, при цьому отримуя замовлення та дані клієнтів.

Чому краще обрати “Nixwood Україна” для створення сучасного, ефективного сайту:

Приємна вартість односторінкового сайту, зробленого за всіма правилами SEO від 199 у.о.; Всі тексти та фото розміщенні на вашому сайті будуть унікальними; Кожному замовнику надаємо в подарунок півроку хостингу; Підключення платіжних систем, кошику, бази даних, Google Analytics, Google Search Console; Найкоротші терміни розробки сайту від 1 доби; Сніппет та фото, тобто посилання на ваш сайт в інтернеті будуть виглядати правильно; Ваш сайт буде виглядати класно на всіх пристроях; Надамо відео інструкції, як можна надалі самостійно додавати контент, у CMS WordPress це робити зручно та легко; Можливість надання технічної підтримки за домовленістю.

Факт. Дізнайтесь 9 трендів у розробці сайтів в новому році від дизайн агентства Nixwood Україна -

Факт. Дізнайтесь 9 трендів у розробці сайтів в новому році від дизайн агентства Nixwood Україна -

Nixwood Україна щиро вітає з новим роком українську спільноту

“Nixwood Україна” вітає вас з Новим 2022 роком. Досягайте успіхів, масштабуйте власний бізнес в онлайн та отримуйте бажані результати від своєї діяльності.  

Бажаємо вам починати новий рік з позитивних вайбів. Будьте здорові та щасливі. Миру вам та вашим родинам. Обирайте співпрацю з “Nixwood Україна” та працюйте на власний успіх.

Источник