Ексзятю Черновецького дозволено знов видобувати мінводу “Софія Київська”

Ексзятю Черновецького дозволено знов видобувати мінводу “Софія Київська”

Київському заводу напоїв “Росинка” (КЗН Росинка) у листопаді 2023 року поновили спецдозвіл на видобування мінеральної води родовища “Софія Київська”. Вести видобуток на родовищі було заборонено з липня 2021 року.

Про це, як передає , йдеться у повідомленні інформаційного агентства NADRA.INFO.

 

“Державна служба геології та надр України поновила дію спеціального дозволу №4172 від 28.12.2006, наданого ТОВ “Київський завод напоїв “Росинка” (КЗН Росинка) з метою видобування мінеральної природної столової води родовища “Софія Київська”, розташованого в м. Києві”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що дію спецдозволу поновлено з 22 листопада 2023 року згідно з Наказом Держгеонадр №604 за підписом Голови Державної служби геології та надр України Романа Опімаха.

За даними YouControl та інформації NADRA.INFO, ТОВ “Київський завод напоїв “Росинка” засновано в 2015 р. (з 23.06.2023 – в стані припинення). Статутний капітал 1 млн гривень. Реєстрація – м. Київ. Власниця: Дюкарєва Людмила. Спецдозвіл на родовище “Софія Київська” – єдиний в арсеналі компанії.

В агентстві зауважили, що право видобувати мінеральні води родовища “Софія Київська” заводу Росинка зупинили 1 липня 2021 року у звʼязку з порушенням надрокористувачем умов користування надрами, передбачених дозволом або угодою про умови користування ділянкою надр.

У серпні 2023 року майно збанкрутілого заводу напоїв Росинка (ПрАТ “Росинка”) викупила компанія ТОВ “Київський завод “Росинка”, що належить ексдепутату Київської міської ради Вʼячеславу Супруненку. В грудні 2023 року Супруненко став власником брендів води “Росинка” і “Софія Київська”.

Як писала , питання передусім може бути в землі, на якій знаходиться завод “Росинка”. Земельна ділянка хоч і невелика, всього 3,1 га, зате знаходиться в одному з центральних районів столиці. Це вулиця Антона Цедіка, 6 (колишня Ежена Потьє), поряд зі станцією метро “Шулявка”, цінний майданчик під можливу забудову. Наразі фірми Супруненка, ексзятя Леоніда Черновецького, активно скуповують столичну землю. Ймовірніше за все – під подальшу житлову та офісну забудову. Відколи було закрито кримінальну справу проти Супруненка за напад на авдоката, знято його з розшуку в Інтерполі та повернення в Україну в 2015 році, вони з братом проявляють неабияку активність.

Источник