Два адвокати, нотаріус та троє виконавців — у Києві піде під суд банда чорних ріелторів | Кримінал Києва

44

Викрили п’ятьох учасників злочинної групи, які займались аферами з квартирами, слідчі Шевченківського управління поліції спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань, Служби Безпеки України та за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

Тимчасово виконувач обов’язків начальника Шевченківського управління поліції Олександр Богатирчук повідомив, що до злочинного угруповання входило двоє адвокатів, які керували та чітко розподіляли ролі між усіма учасниками і троє спільників:

«Окрім організаторів, до складу увійшли нотаріус та двоє виконавців. Приватний нотаріус надавала учасникам організованої групи консультації щодо документів, які необхідно виготовити для відкриття та формування спадкових справ. Двоє організаторів, 1969 та 1981 років народження, та виконавці, 1963, 1969, 1983 років народження, за період злочинної діяльності заволоділи шістьма квартирами у столиці, чим нанесли багатомільйонні збитки».

Слідчі повідомили п’ятьом фігурантам про підозру.

«Наразі досудове розслідування завершено. Матеріали кримінальних проваджень із обвинувальними актами скеровано до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду справи по суті. Санкція найбільш тяжкої статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна»,- додав правоохоронець.

За матеріалами поліції Києва

Источник