Дружина в.о. “молодіжного” міністра є підозрюваною в держзраді — екснардеп

Дружина в.о. “молодіжного” міністра є підозрюваною в держзраді - екснардеп

Стало відомо, що чинний виконувач обов’язків міністра молоді та спорту має родинні зв’язки з державним зрадником. Принаймні, це стверджує, посилаючись на документи, один з колишніх членів парламенту. А йдеться, судячи з усього, про Григорія Дашутіна (на фотофіксації картини з колекції Дашутіна) – чоловіка, якого обвинувачцють у державній зраді за постачання машинобудівного обладнання для російської “оборонки”.

 Про це  дізналася з посту в соцмережах екснардепа Ігоря Мосейчука.

 

“Дружина в.о. міністра молоді і спорту Матвій Бідного – Вікторія Дашутіна підозрюється в державній зраді і переховується від слідства за кордоном”, – пише в соцмережі екснардеп Ігор Мосейчук.

За його даними, як і за офіційними публікаціями, “її батько і подільник Григорій Дашутін утримується в СІЗО” і “всі вони громадяни рф”.

“Я не знаю, що в нас з спецперевірками СБУ претендентів на найвищі державні посади але нещодавно призначений на посаду в.о. міністра молоді і спорту Матвій Бідний має “чудових” родичів зокрема дружину Вікторію Дашутіну і тестя Григорій Дашутіна які наразі є підозрюваними в державній зраді за постачання в рф запчастин та вузлів для ВПК країни-агресора… наші колеги і партнери розписували цей кейс тут”, – пише Мосейчук. 

Днями Матвій Бідний був призначений рішенням Кабміну виконувачем обов’язків очільника Мінмолодьспорту. 

Як інформувала , у червні 2023 року Державне бюро розслідувань затримало власників та топменеджмент українського концерну, який продовжував забезпечувати російський військово-промисловий комплекс з 2014 року й навіть після повномасштабного вторгнення росії в Україну у 2022 році. 

Судячи з відкритих джерел та фотоматеріалів, оприлюднених Держбюро, йдеться про екснардепа Григорія Дашутіна, власника концерну “Укрросметал”, який окрім іншого мав бізнес-інтереси у столиці.

Источник