Доставка з США: які послуги пропонують на сайті dniprollc.com

Після придбання товарів на американському ринку українських покупців очікує достатньо складна процедура відправки їх в Україну, під час якої потрібно заповнити митні декларації, сплатити (в окремих випадках) податки та мито та знайти надійного перевізника, який досить оперативно та за помірну плату доставить товар. Значно спростити та пришвидшити доставку товарів із США дозволяє співпраця з компанією Dnipro, яка займається вказаним видом послуг вже більше 25 років, є непрямим авіаперевізником та займає лідируючі позиції серед компаній що займаються міжнародними перевезеннями з використанням авіаційного та морського транспорту.

Особливості логістичних послуг компанії

За час своєї діяльності на ринку міжнародних вантажних перевезень компанія Dnipro налагодила відпрацьовані логістичні маршрути, використання яких дозволяє не обмежувати клієнтів щодо максимальних габаритів чи ваги товарів, що транспортуються з США. Компанія однаково якісно та швидко обслуговує клієнтів, що здійснюють відправлення невеликих посилок, контейнерів чи автомобільної техніки вагою в декілька тон.

Безперебійне приймання, оперативна обробка та відправка вантажів забезпечується завдяки використанню компанією великих транзитних складів площею понад 11 тисяч кв. м, що знаходяться в двох американських штатах та відкритого майданчика площею в декілька акрів, що дозволяє розміщувати на ньому одночасно до 500 легкових автомобілів чи іншого великогабаритного обладнання.

Використовуючи реєстрацію на сайті dniprollc.com, клієнти компанії отримують можливість використання складів не тільки для відправлення посилок, але й для налагодження роботи з контрагентами-постачальниками, де їхня продукція може бути переупакована, заново промаркірована з нанесенням, за необхідності, відповідних лейбл.

Які види послуг надає компанія Dnipro

Процес обліку та відправки вантажів з США в Україну максимально автоматизовано, завдяки чому клієнти компанії отримують актуальну інформацію щодо статусу і місця розташування їхніх товарів. До сфери послуг компанії Dnipro належить організація:

  • доставки товарів, придбаних українськими покупцями в американських онлайн-магазинах та їхніх особистих посилок;
  • доставки в Україну автомобільної техніки, мотоциклів, човнів та спеціальної техніки;
  • транспортування автомобілів, контейнерів та негабаритних вантажів по території США до транзитних майданчиків компанії.

Завдяки онлайн-калькулятору на сайті компанії її клієнти можуть самостійно розрахувати вартість транспортування/пересилання товарів із США в Україну, зазначивши у відповідних віконцях вагу вантажу, його можливі габарити (висоту, ширину, довжину) та місто, до якого належить доправити посилку/вантаж.