Дорожники витратять 1,3 млн гривень на проєкти освітлення, утримання та облаштування світлофорів на державних трасах Київщини

Дорожники витратять 1,3 млн гривень на проєкти освітлення, утримання та облаштування світлофорів на державних трасах Київщини

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області (державна установа, заснована Держагентством відновлення та розвитку інфраструктури) провела тендер на розроблення кошторисної документації для утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Київській області. 

Про це  стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, послуги з розроблення кошторисної документації та відомостей обсягів робіт на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Київській області на 36 місяців обійдуться дорожникам у 1 млн 380 тис. гривень.

Ці гроші, як виглядає, отримає Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна» – єдиний учасник тендеру, що відбувся напередодні.

Наразі триває кваліфікація переможця. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів наприкінці 2022 року змінив правила проведення аукціонів на Prozorro, так що до кінця війни торги у системі електронних закупівель скасовані. 

Тимчасово (до кінця війни) переможцем тендерів визнається учасник, який серед інших одразу запропонував найнижчу ціну за товар чи послуги.

Источник