Діти-переселенці з Маріуполя житимуть на кошт столичної громади

Діти-переселенці з Маріуполя житимуть на кошт столичної громади

У нещодавно створеному у Києві “Маріупольському ліцеї” діти внутрішньо переміщених осіб та постраждалі внаслідок воєнних дій будуть перебувати за рахунок міста Києва. Так вирішила Київська міська рада (КМР).

Про це  стало відомо з повідомлення КМР 8 грудня 2022 року.

 

“Школярі, які мають статус внутрішньо переміщеної особи та які постраждали внаслідок воєнних дій рф на території України будуть перебувати за рахунок міста в пансіоні комунальної установи “Маріупольський ліцей міста Києва”, – сказано в повідомленні.

За словами директорки Департаменту освіти та науки КМДА Олени Фіданян, у вересні поточного року за ініціативи мера Києва Віталія Кличка на пленарному засіданні Київської міської ради було ухвалено рішення про створення у столиці Маріупольського міського ліцею.

Потім на базі ліцею було утворено структурний підрозділ – пансіон. 

Чиновниця каже, що у приміщенні ще тривають ремонтні роботи, а освітній процес у режимі офлайн розпочнеться з 1 січня 2023 року.

Діти переселенців, запевняє Фіданян, “будуть проживати на території пансіону безоплатно. Місто взяло на себе всі видатки, їх буде компенсовано за рахунок коштів бюджету Києва”.

Источник