Депутата Ірпінської міськради Пікулика можуть позбавити мандата

Депутата Ірпінської міськради Пікулика можуть позбавити мандата

Депутат Ірпінської міської ради від партії «Батьківщина» Олександр Пікулик, якого звинувачують в тому, що стріляв із нагородної зброї в ресторані Ірпеня, може втратити свій мандат.

Про це, як дізналася , заявив заступник командира тероборони Ірпеня Сергій Глухоцький, посилаючись на слова лідерки партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко.

  Коментар Юлії Тимошенко частково був записаний на відео.

Слідкуйте за “КиївВладою”

Так, тероборонівець спитав у Юлії Тимошенко, під час її візиту до Ірпінської міської ради, як вирішуватиметься ситуація з Олександром Пікуликом, що хизувався зброєю в одному з ресторанів Ірпеня та вистрілив, мало не влучивши в жінку. 

«Скажіть, будь ласка, чому наші загиблі товариші не отримали до сих пір статус, а Ваш однопартієць Олександр Пікулик, який отримав нагородну зброю, не військовослужбовець, стріляє з неї в ресторанах?», – заявив Сергій Глухоцький.

«Щось будемо робити, йому потрібно здати цю зброю, ми це знаємо, я сьогодні про це почула», — відреагувала лідерка «Батьківщини». 

Як повідомив журналістам ірпінського видання ITV Сергій Глухоцький, після цього Тимошенко заявила йому, що планує позбавити мандата Олександра Пікулика. Керівництво партії поки ніяк не прокоментувало цю заяву. 

Як відомо, ім’я Пікулика вже неодноразово згадувалося в місцевих скандалах. Так, взимку 2021 року мережею ширилося відео, на якому схожа на депутата Пікулика людина, вистрілила, демонструючи зброю співрозмовнику в одному із ірпінських ресторанів. Крім того, депутата звинувачували у привласненні земельних ділянок в Ірпені, численних випадках незаконного будівництва, лобіюванні інтересів різних забудовників в місцевій раді. Свого часу Пікулик потрапив у скандал, що пов’язаний зі встановленням меморіальної стели на в’їзді до Ірпеня. Як забудовник та депутат за сумісництвом, він виступив проти заміни реклами ЖК «Центральний» на стелу «Ірпінь місто-герой».

Нагадаємо, як раніше писала , партія Юлії Тимошенко “Батьківщина” вже не вперше вирішує перетрусити депутатські корпуси в радах громад столичного регіону. 

Так, наприкінці 2021 “тимошенківці” відкликали свого ірпінського депутата Дениса Лавровського, а у лютому 2022 року під зачистку потрапили фракції політсили в Ірпені, Тетієві та Ржищеві. Мандатів позбавити депутаток Віолетту Кременчук-Дворнікову (Ірпінь) і Тетяну Кушніренко (Ржищів) та члена Тетіївської міськради Валерія Непомнящого. Цікаво, що тоді Лавровський та Кременчук-Дворнікова запевняли, що їхня виключення із партії – це виключно прояв особистих амбіцій голови міського осередку партії Олександра Пікулика.

Источник