Цьогоріч осінні канікули у школах Київщини розпочнуться в різний час

Цьогоріч осінні канікули у школах Київщини розпочнуться в різний час

На Київщині близько 300 шкіл розпочнуть цьогорічні осінні канікули з 23 жовтня. З 30 жовтня підуть на канікули понад 200 закладів освіти. Інші школи планують провести канікули в інші терміни. 

Про це дізналася із повідомлення пресслужби Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

 

«В 2023/2024 навчальному році осінні канікули в закладах освіти пристоличного регіону заплановано провести в різний час», – повідомили у Департаменті освіти і науки КОВА. 

Як наголосили у пресслужбі, це залежить від сформованої структури і тривалості навчального року, а також терміну зимових канікул.

«Відповідно, 284 школи цього року проведуть осінні канікули 23-29 жовтня, що складає майже половину від загальної кількості всіх закладів освіти Київщини», – зазначили у КОВА.

У пресслужбі обласної військової адміністрації додали, що з 30 жовтня по 5 листопада підуть на канікули 212 закладів регіону. 

Також 4 заклади освіти планують провести канікули в інші терміни.

Крім того у пресслужбі додали, що було змінено структуру навчального року та перенесено осінні канікули на зимовий період у 130 школах у Маловільшанській, Ставищенській, Таращанській, Переяславській, Пристоличній, Дівичківській, Калинівській (Фастівського р-ну) та Кожанській громадах.

Нагадаємо, влада Переяслава вирішила відмінити осінні канікули для учнів шкіл та ліцеїв. Натомість планується продовжити зимові канікули на три, а, можливо, й чотири тижні. Зимові канікули, попередньо, триватимуть з 25 грудня 2023 року по 19 січня 2024 року. 

Раніше повідомила, що осінні канікули для столичних школярів розпочнуться 23 жовтня і триватимуть до 29 жовтня включно.

Источник