Чоловік та брат голови “Слуги народу” після повномасштабного нападу росії на Україну незадекларовано вивезли в Польщу 1,3 млн доларів, ікони та шуби — Сеяр Куршутов

Чоловік та брат голови “Слуги народу” після повномасштабного нападу росії на Україну незадекларовано вивезли в Польщу 1,3 млн доларів, ікони та шуби - Сеяр Куршутов

9 березня, коли Київ перебував в напівоблозі російських окупаційних військ, Олександр Шуляк та Олексій Заремба – чоловік та брат голови “Слуги народу” Олени Шуляк (на фото) – незадекларовано вивезли до Польщі 1,3 млн доларів, колекцію ікон, шуби та годинники. Також стало відомо, що Олександр Шуляк може бути пов’язаний бізнес-інтересами з Віктором Колобовим – міністром фінансів в останньому уряді Миколи Азарова.

Про це стало відомо з допису на Facebook-сторінці бізнесмена Сеяра Куршутова, якого в деяких ЗМІ пов’язують з контрабандними схемами на митниці, а також допису на Facebook-сторінці київського журналіста та блогера Володимира Бондаренка.

 

За інформацією Сеяра Куршутова, 9 березня ц.р. о 23:46 в пункті пропуску “Краковець” на автомобілі Toyota Land Cruiser з номерами AA8853XK державний кордон перетнули Олександр Шуляк та Олексій Заремба – чоловік та брат голови партії “Слуга народу”, заступниці голови парламентської фракції монобільшості й заступниці комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олени Шуляк. 

За словами Куршутова, Шуляк та Зарембо нічого не задекдарували на українській митниці, але на польській митниці вони задекларували 1,3 млн доларів, п’ять годинників, колекцію ікон та три шуби.

Чоловік та брат голови “Слуги народу” після повномасштабного нападу росії на Україну незадекларовано вивезли в Польщу 1,3 млн доларів, ікони та шуби - Сеяр Куршутов

“Тепер до 88 народних депутатів, які, здригаючись, чекають на публікацію своїх закордонних паспортів, додадуться декілька десятків парламентарів та чиновників, які скоро прочитають про вивезені ними до Польщі мільйони”, – написав бізнесмен.

В коментарях під постом ексспікер ВР Дмитро Разумков запитав, чи повернулись родичі лидера “Слуги народу” до України. На шо Сеяр Куршутов відповів, що планує розповісти про це окремо.

Чоловік та брат голови “Слуги народу” після повномасштабного нападу росії на Україну незадекларовано вивезли в Польщу 1,3 млн доларів, ікони та шуби - Сеяр Куршутов

Одночасно київській журналіст та блогер Володимир Бондаренко зазначив, що Олександр Шуляк досі може працювати на Віктора Колобова – міністра фінансів в уряді Миколи Азарова.

“Він (Олександр Шуляк, – ) керує ТОВ “Енжіай Груп”, яким володіє Рогач Вікторія Леонідівна. За Януковича ТОВ “Енжіай Груп” заволоділо майновим комплексом в Києві на вул. Фрунзе, 25-27 (зараз Кирилівська вулиця, – КВ), де тоді ж оперативно було збудовано бізнес-центр та штаб-квартиру банка “¾” (це будівлі, що стоять встик до штаб-квартири телекомпанії “1+1”). Банк “¾” контролює Юрій Колобов (міністра фінансів в останньому уряді Миколи Азарова, – КВ). Членом спостережної ради банку “¾” був Рогач Федір Іванович, дружиною якого є Рогач Вікторія Леонідівна, яка володіє ТОВ “Енжіай Груп”, яким керує Шуляк Олександр Олександрович”, – написав журналіст.

Він також нагадав про законопроєкт №5091, який активно просувала Олена Шуляк і який вже проголосовано парламентом. Залишився тільки підпис Президента Володимира Зеленського.

“Суть [законопроєкта] проста – якщо забудовник почав будувати та продавати житло, жоден суд не зможе його зупинити”, – пояснив Володимир Бондаренко.

Источник