Буча прийняла 10 мільйонів гривень субвенції на відновлення інфраструктури

Буча прийняла 10 мільйонів гривень субвенції на відновлення інфраструктури

Депутати Бучанської міської ради проголосували за прийняття субвенції з обласного бюджету у розмірі 10 мільйонів гривень. Гроші призначені для відновлення житлової та критичної інфраструктури.

Про це стало відомо з публікації Бучанськоі міської ради.

 

Зазначається, що окрім цього, на сесії внесли зміни й до місцевого бюджету — депутати вирішили додати грошей на закупівлю генераторів для критичної інфраструктури.

Буча вже приймала подібні рішення про приймання генераторів, але має проблеми із їх своєчасним отриманням.

“Маємо певну затримку з їх доставкою, але маю надію, що частину з них сьогодні підрядник, який забезпечує їх доставку з-за кордону, буде поетапно виконувати. Також передбачаємо резервні варіанти закупівлі генераторів в Україні. Їх кількість дозволить нам частково забезпечити критичну і соціальну інфраструктуру в разі відключення електроенергії”, – заявив мер міста Анатолій Федорук.

Як раніше писала , комунальне підприємство (КП) Бучанської міської ради “Бучасервіс” заплатить гроші з місцевого бюджету за поточний ремонт міських електромереж – у рамках робіт “по забезпеченню критичної інфраструктури в місті”. Виконуватиме роботи ТОВ “Гранд Енерго”. Ця фірма – єдина, що взяла участь в електронних торгах з публічної закупівлі зазначених послуг, тож була оголошена переможцем тендеру.

Источник