Бориспіль закуповує 18 квадрокоптерів Mavic

Бориспіль закуповує 18 квадрокоптерів Mavic

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради за результатами тендеру визначається з продавцем 18 квадрокоптерів DJI Mavic 3T Enterprise. На аукціоні перемогла найбільш економічно вигідна пропозиція, надана серед 8-ми учасників, наразі з постачальником очікується підписання договору на 3 млн 456 тис. гривень.

Про це, як передає , йдеться у повідомленні в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно з повідомленням, на аукціоні з визначення постачальника 18 квадрокоптер DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal) розглядалися пропозиції від восьми учасників. Найбільш економічно вигідну ціну запропонувало ТОВ «КЛЕВЕ ЮА» (#41234490). 

Наразі очікується підписання договору на суму 3 млн 456 тис. гривень, що на 215 тис. 819 гривень менше оголошеної очікуваної вартості закупівлі  (3 млн 671 тис. 819 гривень). 

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради очікує отримати замовлені квадрокоптери до 31 грудня 2024 року.

Що купували в столиці та на Київщині протягом минулого тижня дивіться у відео :

Нагадаємо, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради оголосив пошук постачальника  150 FPV- дронів “TORO” та 2 одиниць електронних тренажерів “Чайка”. Білоцерківська громада готова заплатити за техніку для захисників понад 3 млн гривень, поставка товарів планується до 1 квітня цього року.

Источник