Благодійники передали в “пункти незламності” понад 40 тис. примірників україномовної літератури

Благодійники передали в “пункти незламності” понад 40 тис. примірників україномовної літератури

Книжки як для дорослих, так і дітей доправляє у різні куточки України “Укрпошта”. Кожен “пункт незламності” отримає по десять книжок – щоб кожен українець міг почитати щось якісне українською мовою, поки заряджає мобільний чи ноутбук.

Про це  стало відомо з повідомлення міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

 

“Все це відбувається в рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу». Але ми передаємо як дорослу, так і дитячу українську літературу до Пунктів незламності. Це ініціатива Держкомтелерадіо спільно з Офіс Президента України та Міністерство культури та інформаційної політики України”, – запостив міністр інформполітики. 

Ткаченко додав, що загалом заплановано доставити понад 50 тисяч примірників українських книг у 5 тисяч “Пунктів незламності” в різних регіонах України.

Як повідомили організатори акції, на яких посилається “Укрінформ”, до кожного пункту незламності прямує по десять книжок – п’ять для дорослих і п’ять для дітей (“У сховищі КНУБА, зокрема, є примірник Бориса Грінченка «Каторжна», збірки творів Едгара Алана По, підлітковий роман Ніколя Валентайна «Теорія ймовірностей для подорожнього в часі», «Білий зуб» Джека Лондона”).

Источник