Більше 400 родин Обухівщини отримали обігрівачі та буржуйки

Більше 400 родин Обухівщини отримали обігрівачі та буржуйки

Родини з соціально-вразливих категорій населення Обухівського району отримали допомогу від благодійників – буржуйки та обігрівачі.

Про це стало відомо з публікації Обухівської районної військової адміністрації.

 

Допомогу надано командою Rotary Club Kyiv International і Міжнародною організацією з міграції IOM Ukraine.

Окрім цього, Обухівський район очікує на допомогу у вигляді дров, які вже почали завозити на базу гумантірного штабу. Вони зігріватимуть місцевих мешканців по різним громадам району.

“Цьогорічна зима стала справжнім випробуванням – без світла, зв’язку та засобів обігріву. То ж наші друзі вирішили зігріти нас не тільки теплими словами підтримки, а й усіма можливими способами і засобами. Окрім обігрівачів та буржуйок, незабаром Обухівщина отримає необхідну підтримку у вигляді дров, які вже почали завозити на базу гумштабу Обухівської районної військової адміністрації, звідки вони роз’їдуться по домогосподарствах територіальних громад району”, – повідомили в пресслужбі. 

Як раніше писала КВ, в Обухівському районі Київської області в суботу, 18 лютого, двоє рибалок провалились під кригу на відстані 20 метрів від берега. Один чоловік самостійно вибрався з ополонки, другому знадобилась допомога рятувальників.

Источник