Банк Форвард визнано неплатоспроможним — НБУ

Фото: Минфин В Україні збанкрутував Банк Форвард

Частка фінустанови склала 0,1% активів платоспроможних банків, тому банкрутство Форварда не вплине на стабільність банківського сектора України.

АТ Банк Форвард 7 лютого віднесено до категорії неплатоспроможних. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зазначається, що рішення ухвалене у зв’язку з неприведенням банком своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства, у тому числі нормативно-правових актів НБУ після віднесення його до категорії проблемних. А також, враховуючи подальше суттєве та незворотне погіршення фінансового стану цього банку за відсутності дієвих заходів щодо його покращення та неможливості та недостатності запланованої АТ Банк Форвард капіталізації.

Як заявили в НБУ, частка фінустанови склала 0,1% активів платоспроможних банків, тому банкрутство цього банку не вплине на стабільність банківського сектора України.

У Нацбанку додали, що за винятком двох дочірніх російських банків це лише третій банк, який збанкрутував з початку війни.

Нагадаємо, у серпні 2022 року правління Нацбанку ухвалило рішення оголосити АТ Банк Січ неплатоспроможним у зв’язку з невиконанням банком своїх зобов’язань перед НБУ щодо кредитів рефінансування через недостатність коштів.

Раніше НБУ прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію харківського Мегабанку.

Источник