“Артемсіль” та UNITED24 випустили спецпартію знаменитої солі на підтримку ГУР

“Артемсіль” та UNITED24 випустили спецпартію знаменитої солі на підтримку ГУР

До річниці повномасштабного вторгнення ДП «Артемсіль» та платформа UNITED24 презентували спеціальну партію солі – «Міць. Українська кам’яна». Всього партія складається зі 100 тисяч пачок солі. Увесь прибуток буде направлений на формування флотилії дронів-камікадзе для ГУР. 

Про це, як передає , повідомили у пресслужбі Міністерства цифрової трансформації України.

 

«До річниці повномасштабного вторгнення ДП «Артемсіль» та фандрейзингова платформа UNITED24 презентували спеціальну партію солі. «Міць. Українська кам’яна» розфасована у пачки по 200 грамів. Всього партія складається зі 100 тисяч пачок, адже вдалося знайти 20 тонн солі, видобутої в шахтах Соледара», – йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства цифрової трансформації України.

Відомо, що «Міць. Українська кам’яна» з’явилась у продажу у вівторок, 21 лютого, в мережі «Сільпо», а також онлайн на платформі маркетплейсу ROZETKA. 

«Ми анонсуємо, що «Артемсіль» повертається в продаж в особливому вигляді з важливою метою. Попри те, що наше рідне місто та соляні шахти тимчасово окуповані, ми віримо, що українська кам’яна міць витримає усі випробування і ми повернемо собі Соледар, як і всі українські міста»,— прокоментував начальник відділу комунікації ДП «Артемсіль» Володимир Низиєнко.

Як розповіли у Мінцифрі, ілюстрацію для упаковки спеціальної партії «Артемсолі» створив відомий український дизайнер Артем Гусєв. Його варіант, в якому слово «Сіль» замінене на «Міць», а кам’яна квітка — на тризуб, став вірусним: ілюстрацію встановлювали на аватари в соціальних мережах та публікували в медіа.

«Коли ми вперше побачили цю ілюстрацію, то зрозуміли, що маємо втілити її у життя. Не тільки повернути на полиці легендарну сіль, але й додати всім українцям трохи міці. Ми зв’язалися з ДП «Артемсіль» і відчули, наскільки важливий для них цей проєкт. Адже це можливість нагадати про підприємство, яке забезпечувало сіллю всю Україну і є одним з найбільших у світі. Про кожного з 2500 людей, життя яких нерозривно пов’язане з шахтами Соледара», — розповіла координаторка UNITED24 Ярослава Гресь. 

Зазначається, що вартість пачки — 500 гривень. 465 гривень із кожної з них перекажуть на формування флотилії дронів-камікадзе для ГУР через державну платформу UNITED24. Один дрон коштує 700 доларів.

«Дрон-камікадзе FPV (First Person View) сьогодні став революційним засобом ведення бою, адже такі дрони використовуються буквально як снайперська зброя з відстані до 8 кілометрів. Встановлені камери та сучасні засоби зв’язку дозволяють оператору керувати літальним апаратом у режимі реального часу, залишаючись при цьому на безпечній відстані. Завдяки спеціальній партії «Артемсолі» ми зможемо укомплектувати дронами FPV нове ударне угруповання, яке найближчим часом стане на захист нашої країни по всій лінії фронту», — розповів командир спецпідрозділу БпЛА «Крила» ГУР МО з позивним «Волонтер».

Нагадаємо, у квітні 2022 року найбільше у Європі українське підприємство з солевидобутку ДП “Артемсіль” зупинило роботу. Запас готової продукції вивезли ще у квітні. Поки ведуться бої сіль доведеться постачати в Україну з-за кордону.

Источник