Зранку рашисти завдали ракетного удару по двом університетам у Миколаєві (фото, відео)

Зранку рашисти завдали ракетного удару по двом університетам у Миколаєві (фото, відео)

Сьогодні, 15 липня 2022 року, рашисти атакували Миколаїв щонайменше 10 ракетами. Постраждали два найбільші університети міста. Інформація щодо постраждалих і пошкоджень уточнюється.

Про це дізналася з повідомлення голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма у Telegram.

 

Як повідомив голова Миколаївської ОДА, зранку, орієнтовно о 7:50, Миколаїв зазнав ракетного обстрілу. Рашисти випустили по місту щонайменше 10 ракет.

Постраждали два найбільші університети міста – Миколаївський національний (педагогичний) університет імені В. О. Сухомлинського та Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.

Віталій Кім зазначив, на пострадянському просторі було всього два університети з кораблебудування. Один у Миколаїві, а другий у Санкт-Петербурзі. 

“Мені цікаво, вони заблокували нам порти, море. Зараз знищують порти, знищують кораблебудівний університет – єдиний, який є в принципі. Як би відреагували вони, якби по пітерському університету прилетіло зараз 5 ракет?” – написав Віталій Кім у повідомленні.

Він також звернувся до університетської спільноти всіх демократичних країн з проханням визнати росію державою-терористом.

Нагадаємо, вчора, 14 липня, рашисти здійснили ракетний обстріл Вінниці. Три російські ракети поцілили в будівлю з офісними приміщеннями. Від ударів постраждали також Будинок офіцерів та розташовані неподалік житлові будинки. 

Источник