Зґвалтував, зняв відео та шантажував — на Сумщині засуджено кривдника двох неповнолітніх дівчат | Кримінальні новини

02.03.2023 21:00

За публічного обвинувачення прокурорів Сумської обласної прокуратури суд визнав чоловіка винним в незаконному позбавленні волі, зґвалтуванні та сексуальному насильстві стосовно двох неповнолітніх, а також створенні відеопродукції порнографічного характеру за їх участі. Йому призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Прокурори в суді довели, що у січні 2018 року засуджений в м. Шостка поблизу свого будинку зустрівся з двома малознайомими 15-річними дівчатами, які очікували його сусіда. Чоловік запропонував дівчатам зайти до нього, щоб почекати сусіда в квартирі. Дівчата погодились.

Через деякий час вони збирались іти додому, проте чоловік, зачинивши двері, скористався своєю фізичною перевагою зґвалтував їх та скоїв стосовно них сексуальне насильство. При цьому знімав процес на відео та погрожував, що викладе запис в інтернет, якщо вони комусь повідомлять про зґвалтування.

У суді чоловік свою провину не визнав, намагався запевнити суд, що віддав ключі від своєї квартири сусіду, відтак його не було вдома і він не знає, що там відбувалось. Однак рішенням суду всі його доводи визнано необґрунтованими, а вину – доведеною.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури

Источник