Зеленський заявив, що в кабінетах чиновників не повинно бути його портретів

Президент – не ідол. Повісьте туди краще фотографії своїх дітей і перед кожним рішенням дивіться їм в очі.

Володимир Зеленський, який вступив на посаду президента України, попросив чиновників не вішати у своїх робочих кабінетах його портрети. Про це він заявив під час інавгурації у залі засідань Верховної Ради України, інформує Ukr.Media.

«Моє обрання доводить, що громадяни втомилися від системних надутих політиків, які за 28 років створили країну можливостей. Ми створюємо країну інших можливостей — можливостей, де всі рівні перед законом, де є парні та прозорі правила гри для всіх, а для цього до влади повинні прийти люди, які будуть служити народу. Я дуже хочу, щоб у ваших кабінетах не було моїх зображень, будьте ласкаві, щоб не було моїх портретів. Тому що президент — не ікона, не ідол. Президент — не портрет. Повісьте туди краще фотографії своїх дітей і перед кожним рішенням дивіться їм в очі», — сказав Зеленський.

Зеленський сьогодні, 20 травня, офіційно вступив на посаду президента України. Під час своєї інавгураційної промови він оголосив про розпуск Верховної ради та закликав звільнити силовиків.