Зеленський розгромить Порошенка на виборах — 61% проти 24%

Про це свідчать дані квітневого опитування.

Соціологічне опитування групи "Рейтинг" показав, що за кандидата в президенти України, Володимира Зеленського у другому турі виборів готові проголосувати 61% українців серед тих, хто збирається прийти на вибори 21 квітня. У його конкурента — чинного глави держави Петра Порошенка — 24%. Ще 15% респондентів не визначилися, інформує Ukr.Media.

Водночас з-поміж всіх опитаних 51% українців мають намір голосувати у другому турі за Зеленського, 21% — за Порошенка, 18% — поки не визначилися, а 10% — не мають наміру голосувати. Серед тих, хто має намір голосувати у другому турі і визначився з вибором: 71% — за Володимира Зеленського, 29% — за Петра Порошенка.

При цьому Зеленський випереджає свого конкурента у всіх вікових категоріях. Також він є лідером серед мешканців Сходу, Півдня та Центру. В той самий час на Заході — позиції обох кандидатів майже рівні.

61% опитаних вірять, що наступним Президентом України стане Володимир Зеленський, 17% — Петро Порошенко. Ще 22% — не визначились з відповіддю.

Аналіз мотивів голосування за кандидатів у II турі виборів президента свідчить про зростання протестного голосування серед виборців обох кандидатів. Так, 75% виборців, які готові підтримати у ІІ турі Порошенко, голосують швидше за нього, натомість 22% — голосують скоріше проти Зеленського (у лютому таких було 12%). Водночас, 57% виборців, які готові підтримати в II турі Зеленського, голосують швидше за нього, зате 41% — проти Порошенка (у лютому — 33%).