Зеленський підписав законопроект про відновлення обов’язкового звітування політичних партій

Зеленський підписав законопроект про відновлення обов’язкового звітування політичних партій

Президент України Володимир Зеленський (на фото) підписав закон, який відновлює обов’язкове фінансове звітування політичних партій. Після набрання чинності закону, політичні партії в період з 90 – 120 днів мають подати звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). 

Про це  стало відомо з картки законопроекту №9419-1 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мінімізації потенційного олігархічного впливу на політичні партії, удосконалення механізмів державного фінансування та державного контролю за діяльністю політичних партій”. 

 

Як зазначено в картці законопроекту, Президент України Володимир Зеленський підписав документ сьогодні, 26 вересня. Сам же законопроект був прийнятий 23 серпня, а 29 серпня він був підписаний головою ВР Русланом Стефанчуком. 

В прикінцевих положеннях до закону вказується, що він набере чинності через 90 днів з дня його опублікування. 

Нагадаємо, законопроект №9419-1 відновлює обов’язкове фінансове звітування політичних партій. Після набрання чинності закону, політичні партії в період з 90 – 120 днів мають подати звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). 

Источник