Засуджено злочинця, який заліз у квартиру через балкон та побив і пограбував дівчинку з вадами, — київська прокуратура | Кримінальні новини

26.06.2024 23:30

За підтримання публічного обвинувачення прокурором Дарницької окружної прокуратури 39-річного жителя м. Бровари засуджено за обвинуваченням у вчиненні розбійного нападу, поєднаного з проникненням у житло.

Прокурором у суді доведено, що влітку 2019 року в Дарницькому районі м. Києва чоловік вирішив пограбувати квартиру на першому поверсі. 

До житла він потрапив через балкон. В квартирі чоловік почав збирати у сумку мобільні телефони та планшети, які знайшов у кімнаті, а також шукав гроші та речі, які легко зможе продати. Втім, у кімнаті він побачив 15-річну дівчину. Вона мала порушення слуху, тож голосно кричати і просити про допомогу не могла.

Дівчина спробувала завадити чоловіку збирати вкрадені речі, однак отримала кілька ударів по обличчю. Після цього зловмисник штовхнув її на диван та продовжив шукати цінні речі. Коли дівчина знову пішла за ним, чоловік зачинив її у ванні, а потім почав погрожувати ножем, який взяв у кухні.

Після цього він втік з вкраденими речами, а дівчина звернулась по допомогу до сусідів, написавши їм на папері що трапилось.

Зловмисника затримали через деякий час, він виявився неодноразово судимим за майнові злочини. Вкрадену техніку він здав у ломбард.

Вироком Дарницького районного суду м. Києва обвинуваченого визнано винним та призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник