Засідання Київради 18.01.2024 року: онлайн-трансляція та порядок денний

Засідання Київради 18.01.2024 року: онлайн-трансляція та порядок денний

Сьогодні, 18 січня, на 10:00 заплановане чергове засідання Київради. На розгляд депутатського корпусу попередньо винесено 228 проєктів рішень, більшість з яких стосуються питань містобудування та землекористування. Зокрема, сьогодні народні обранці можуть погодити відведення землі під т.зв. “садибою Родіна”, на місці якої забудовники із орбіти Дмитра Ісаєнка і Андрія Вавриша збираються побудувати дороге житло. Також столична влада планує затвердити ще один ДПТ в межах Голосіївського району і заборонити проведення змагань на транспортних засобах в межах природно-заповідного фонду.

Про те, що 18 січня 2024 року о 10:00 відбудеться чергове пленарне засідання Київради, стало відомо з анонсу на сайті міськради. 

 

Засідання традиційно відбувається у будівлі столичної міськради за адресою: вул. Хрещатик, 36, 4 поверх, зал засідань. Пряму трансляцію засідання можна переглянути на офіційному сайті Київради або тут:

Дата, час та місце проведення засідання були затверджені розпорядженням міського голови Києва Віталія Кличка №10 від 5 січня 2024 року. 

До порядку денного цього пленарного засідання увійшло 228 проєктів рішень. Вони вже згруповані у три розділи («Загальні питання», «Питання власності та регуляторної політики» та «Питання містобудування та землекористування»), які у свою чергу поділені на десятки підрозділів, зокрема:

  • 48 проєктів рішень – щодо надання та передачі земельних ділянок під різні потреби;

  • 29 проектів рішень – щодо зміни назв об’єктів міського підпорядкування;

  • 26 проєктів рішень – щодо приватизації земельних ділянок фізичними особами;

  • 19 проєктів рішень – щодо поновлення договорів оренди земельних ділянок тощо.

  • Серед іншого, сьогодні депутатський корпус може планує заборонити проведення змагань, перегонів, ралі, трофі-рейдів з використанням джипів та квадроциклів у межах об’єктів та територій природно-заповідного фонду. Таку ініціативу в міськраді пояснюють тим, що “збереження поточних умов користування природно-заповідним фондом може призвести до знищення  та псування його об’єктів, а також до порушення екологічних прав громадян, природоохоронного законодавства та регулярного створення джерел соціальної напруги”.

    Також Київрада може погодити детальний план території в межах бульвару Дружби Народів, вулиць Великої Васильківської, Щорса (Євгена Коновальця), Володимиро-Либідської, Казимира Малевича, залізниці у Голосіївському районі. Метою затвердження цього документу у Київській міськдержадміністрації (КМДА) називають «необхідність ефективного використання існуючих об’єктів, розв’язання проблеми транспортного обслуговування, формування нових громадських комплексів і створення розвиненої соціальної інфраструктури».

    Источник