Засідання Київради 08.06.2023 року: онлайн-трансляція та порядок денний

Засідання Київради 08.06.2023 року: онлайн-трансляція та порядок денний

Сьогодні, 8 червня, на 10:00 заплановане позачергове засідання Київради. На розгляд депутатського корпусу попередньо винесено усього чотири питання. Зокрема, народні обранці заслухають голів РДА щодо стану укриттів цивільного захисту та обговорять шляхи вирішення проблем у цьому напрямку. Фактично, саме задля цього мер Києва Віталій Кличко і скликав “пленарку”. Крім того, депутати планують внести зміни до бюджету Києва на 2023 рік та Програми економічного і соціального розвитку, а також “заново” розглянути питання щодо позбавлення низки “історичних фігур” звання “Почесний громадянин Києва”.

Про те, що 8 червня 2023 року о 10:00 відбудеться чергове пленарне засідання Київради, стало відомо з анонсу на сайті міськради.

 

Засідання традиційно відбувається у будівлі столичної міськради за адресою: вул. Хрещатик, 36, 4 поверх, зал засідань. Пряму трансляцію засідання можна переглянути на офіційному сайті Київради або тут.

Дата, час та місце проведення засідання були затверджені розпорядженням міського голови Києва Віталія Кличка №456 від 2 червня 2023 року. До порядку денного цього пленарного засідання увійшло всього чотири питання.

Так, сьогодні депутати заслухають інформацію від голів районних в Києві державних адміністрацій (РДА) про стан укриттів цивільного захисту, план дій щодо їх належного функціонування та стан освоєння бюджетних коштів на проведенні в них ремонтних робіт у 2022-2023 роках. Фактично саме задля обговорення даного питання було скликано цю “пленарку” – Віталій Кличко оголосив про її проведення після інспекції укриттів, яка була здійснена ним на фоні регулярних повідомлень про те, що такі об’єкти зачинені. При цьому, в анонсі уточнюється, що до заслуховування доповідей від чиновників мають напрацювати питання про вирішення проблем у цьому напрямку.

Читайте: Кличко просить Уряд звільнити голову Деснянської РДА Ратнікова

Крім того, на пленарному засіданні планується розглянути проєкти рішень щодо внесення змін до бюджету Києва на 2023 рік та Програми економічного та соціального розвитку на 2021-2023 роки. В рамках цих коригувань міська влада планує розподілити низку субвенцій з державного бюджету (зокрема, на фінансування “облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти”), а також перерозподілити вже видатки між різними напрямками життєдіяльності столиці. Зазначимо, це буде вже третє коригування головних фінансових документів міста у поточному році.

Источник