Зарядні станції для ЗСУ на сонячній енергії

Зарядні станції «Сонце для Армії» працюють на сонячній енергії та дозволяють заряджати будь-які електронні пристрої (телефони, дрони, рації, тепловізори тощо). Їх виготовляє київська команда волонтерів.

Понад 300 станцій уже використовуються українськими артилеристами, розвідниками та бійцями спеціальних підрозділів.

Головні компоненти станції – це сонячні панелі загальною потужністю 100 Вт і літій-іонний акумулятор ємністю 760 Вт*год. Вона генерує 700-800 Вт енергії, цього достатньо, наприклад, для заряджання до 50 телефонів або безперебійної роботи станції Старлінк.

«На початку війни ми дізналися, що ЗСУ має проблеми з доступом до електромережі. Водночас бензогенератори не завжди можна використовувати: вони шумні, потребують палива, також їх просто виявити за допомогою тепловізора. Наші зарядні станції вирішують ці проблеми». — кажуть волонтери.

Відеоогляд дивіться тут: https://www.facebook.com/sun4UArmy/videos/995802191138086

Часто станції використовуються в засідках, коли необхідно тиждень просидіти безвилазно в точці Х і водночас бути постійно на зв’язку. Також є кейси, коли станція живить систему відеоспостереження: це забезпечує безперебійний відеоконтроль у найнесподіваніших для орків місцях :).

Волонтери «Сонце для Армії» продають станції за собівартістю лише військовим, які перебувають у гарячих точках (на дачу чи блокпост на Львівщині замовити станцію не вийде).

Для замовлення пишіть sun4armyua@gmail.com або дзвоніть 068 350 4444