За минулий рік Укрпошта виплатила 86,5 млн гривень пасажирам евакуаційних потягів

За минулий рік Укрпошта виплатила 86,5 млн гривень пасажирам евакуаційних потягів

З травня по грудень 2022 року «Укрпошта» виплатила українцям, що евакуювалися із зони бойових дій, 86,5 млн гривень. З них 10,5 млн гривень було виплачено в грудні для понад 4,5 тисяч осіб.

Про це, як передає , повідомили у пресслужбі АТ «Укрпошта».

 

«З травня по грудень в рамках спільного з Укрзалізницею та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України проекту Укрпошта виплатила українцям, що евакуювалися із зони бойових дій, 86,5 млн грн. З них 10,5 млн грн було виплачено в грудні для понад 4,5 тис осіб», – повідомили у пресслужбі АТ «Укрпошта».

Повідомляється, що виплати проводилися в Львівській, Хмельницькій, Тернопільській та Дніпропетровській областях.

«В грудні 2022 року найбільшу кількість виплат було виплачено пасажирам, що їхали до Хмельницького, – понад 6 млн гривень. Пасажирам з кінцевим пунктом в Львові було здійснено виплат на суму понад 2 млн гривень», – прокоментували у пресслужбі.

Загалом з моменту старту програми разову фінансову допомогу від держави отримали українці, що евакуювалися до Львова, – на суму понад 47 млн гривень. На другому місці – виплати пасажирам евакуаційних потягів до Дніпра, – 22,9 млн гривень. Також виплати проводилися у Хмельницькій, Тернопільській, Кіровоградській областях.

Як наголосили в «Укрпошті», проєкт буде продовжено у 2023 році.

Раніше  повідомила, що “Укрпошта” намагається зробити максимально доступними відправлення до країн із найбільшою кількістю українських переселенців. Доставка відправлень до Литви, Латвії, Естонії стане дешевше на 25-45%.

Источник