З якими міжнародними фондами налагоджує співпрацю Разумков » — новости экономики Украины | Экономика

Дмитро Разумков є одним з найбільш рейтингових українських політиків, які у найближчій перспективі визначатимуть політичний ландшафт країни в цілому.

Дмитро Разумков продовжує нарощувати власний рейтинг і на міжнародній арені, зустрічаючись з представниками міжнародних фондів.

На своїй сторінці у Facebook Дмитро Разумков зазначає, що Україна сьогодні протистоїть багатьом загрозам і саме тому наша влада має бути максимально готовою для будь-якого розвитку подій. І мова йде не лише про військовий захист українців, а й про кібербезпеку, збереження економічної, енергетичної та соціальної стабільності всієї країни.

«Саме про це сьогодні говорив на зустрічі з представниками німецького Фонду Маршалла США, яка була організована за підтримки Фонду Гайнріха Бьолля. Вдячний міжнародним партнерам за підтримку України. Це важлива складова дипломатичних зусиль для збереження миру і в нашій державі, і в Європі загалом», – підсумовує результати зустрічі з міжнародними партнерами Разумков.

Зазначимо, що Дмитро Разумков донедавна займав посаду Голови Верховної Ради України, але розбіжності з Володимиром Зеленським та керівництвом партії «Слуга народу» призвели до його відставки.

Економіст

Источник