З 21 лютого угрупування сил і засобів оборони проводить навчання по захисту столиці, — КМВА

З 21 лютого угрупування сил і засобів оборони проводить навчання по захисту столиці, - КМВА

Починаючи з 21 лютого 2023 року і протягом кількох наступних днів угрупування сил і засобів оборони Києва проводить навчання по захисту столиці. Як зазначають в Київській міській військовій адміністрації (КМВА), завдання сил і засобів оборони Києва – під керівництвом командувача відпрацювати весь комплекс завдань по обороні столиці. Також в КМВА наголошують, що наразі загроза нападу на столицю з півночі є мінімальною. 

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби КМВА. 

 

“З 21-го лютого 2023 року і протягом кількох наступних днів угрупування сил і засобів оборони Києва проводить навчання по захисту столиці. За сценарієм, ворог проводить наступальну операцію з північного напрямку. Завдання сил і засобів оборони Києва – під керівництвом командувача відпрацювати весь комплекс завдань по обороні столиці. Окрім того, в ході тренування наші військові планують провести навчання із захисту цивільного населення в умовах бойових дій”, – повідомив голова КМВА Сергій Попко. 

Попко зазначив, що в тренуванні бере участь Київська міська військова адміністрація (в складі визначених структурних підрозділів) та районні держані адміністрації.

“Наголошуємо, це заплановане тренування угрупування сил і засобів оборони Києва. Наразі загроза нападу на столицю з півночі є мінімальною. Ситуація стабільна та контрольована. Вірте у Збройні Сили України! Слава Україні!”, – зазначив Попко. 

Нагадаємо, в понеділок 20 лютого сили територіальної оборони Києва отримали партію саперних систем українського виробництва.

Источник