Уряд внесе у парламент законопроект про “Межигір’я”

Уряд внесе у парламент законопроект про “Межигір’я”

Кабінет міністрів України (КМУ) схвалив для внесення у Верховну Раду (ВР) проект закону, що стосується створення у Вишгородському районі Київщини парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Межигір’я”.

Про це  стало відомо з повідомлення постійного представника уряду в парламенті Тараса Мельничука за підсумками засідання КМУ під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 30 травня 2023 року.

“Схвалено проект Закону “Про створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Межигір’я”. Законопроектом передбачено створення на території Вишгородського району Київської області парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення”, – сказано в повідомленні Мельничука.

Парк загальною площею 138,5937 гектара постане за рахунок земель державної власності, що надаються йому в постійне користування. 

За словами постпреда КМУ в ВР, передбачено також утворення спеціальної адміністрації парку-пам’ятки у сфері управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Источник