“Укрзалізниця” вирішила знову запустити до Дня закоханих романтичний експрес “Потяг до тебе”

“Укрзалізниця” вирішила знову запустити до Дня закоханих романтичний експрес “Потяг до тебе”

Акціонерне товариство (АТ) “Укрзалізниця” у партнерстві з Mastercard знову запустять «Потяг до тебе», присвячений до Дня закоханих. Цього року потяги курсуватимуть не тільки у Києві, але й у Львові.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби АТ “Укрзалізниця”.

 

Зазначається, що «потяги до тебе» курсуватимуть 14, 16 та 18 лютого в оновленому вигляді.

«На пасажирів очікуватиме романтична подорож під справжнім паровозом, у новенькому вагоні, в купе на двох, під романтичну музику, з можливістю замовити спеціальне меню від відомого українського шеф-кухаря наших дипломатичних рейсів Євгена Клопотенка», – зазначили в УЗ.

Половину місць безкоштовно надано пораненим військовослужбовцям на реабілітації. 

Подорож Києвом і Львовом триватиме трохи більше 2 годин, починаючись і завершуючись на Центральному вокзалі.  Відправлення 14, 16 та 18 лютого у Львові о 18:55, у Києві о 19:10.

У разі повітряної тривоги після початку руху поїзда він продовжить рух до кінцевої зупинки чітко за графіком. Посадка та висадка під час тривоги – через підземні переходи у Києві та обхідними сходами у Львові. 

У пресслужбі наголосили, що вартість квитків на цей рейс залежатиме від дня тижня, “ціни стартують від 304 грн у Львові та 458 грн у Києві”.

“Знайти «Потяг до тебе» в застосунку можна за запитом Київ-Пасажирський — Київ-Романтичний, а також Львів — Львів-Романтичний. Вечеря не входить до вартості квитка, кожен замовник отримає індивідуальне посилання на спеціально розроблене меню від шефа”, – підкреслили в УЗ.

У компанії також зазначають, що на пасажирів-військових також очікуватиме «поетичний сюрприз» від Сергія Жадана.

Источник